Menu
SEPETİNİZ
 KARGO BEDAVA!  
Sitemizden yapacağınız Tüm Alışverişlerde Kargo BEDAVA. Minimum Sipariş Tutarı 99₺ ve Üzeri Olmalıdır.

Adana 'da En ucuz Okul Kırtasiye MalzemeleriAdana 'da En Ucuz Okul Kırtasiye Ürünleri, Boyalar, Kalemler, Çantalar, Kağıtlar, Setler, Yapıştırıcı ve okul araç gereçleri.


Adana Okul Kırtasiye Malzemeleri fiyatları, okul alışveriş listeleri En ucuz okul öğrenci malzemeleri, toptan okul ve kırtasiye ürünleri. Boyalar Çantalar Kalemler, Anaokulu ilköğretim, orta öğretim ve üniversite okul öğrenci ürünleriAdana Okul Kırtasiye Malzemeleri tamamen sağlığa zararsız, En iyi ve Güvenilir Markaların kaliteli ürünlerinden seçilerek satışa sunulmuştur.Okul Malzemeleri 1.Sayfa| 2.Sayfa| 3.Sayfa | 4.Sayfa | 6.Sayfa


Öğrenci okul malzemelerinde Faber Castell, Adel, Fatih, Let's, Pritt, Mikro, Ve-ge, ve Mopak markalarında birbirinden farklı yüzlerce ürün seçeneği ile, Kalemlerden makas çeşitlerine, yapıştırıcılardan, masa üstü araç gereçlerine, boyalardan, çanta ve suluklara kadar istediğiniz tüm ürünlere farklı boy adet renk ve şekil seçenekleriyle sahip olabilirsiniz.Tüm okul ve kırtasiye malzemesi alışverişlerinizi sitemiz üzerinden kolay ve güvenle yapabilirsiniz, verdiğiniz siparişler en kısa sürede size ulaşır. Siparişlerinizi Kapıda ödeme, Kredi kartı yada Eft / Havale ile verebilirsiniz. Ihtiyacınız olan ürünlerden ister 1 adet yada dilediğiniz miktarda toptan olarak da satın alabilirsiniz. 75 Tl ve üzeri alışverişlerinizde ise kargo ücreti ödemezsiniz.


Alışveriş sepetinize ihtiyacınız olan okul kırtasiye ürünlerden ister 1(bir) adet yada dilediğiniz kadar ekleyebilir, tüm okul alışverişinizi tek bir sepette toplayabilirsiniz.


Adana'da en ucuz okul kırtasiye ürünleriOkul kırtasiye ürünleri içinde boya grubunda; pastel boya çeşitleri, kuru boya kalemleri, sulu boyalar, guaj ve cam boyaları, parmak boyaları ile yüz boyalarına, Kalemlerde ise kurşun kalem çeşitleri, basmalı (versatil) kalem çeşitlerine, renkli Keçeli kalemler, taraftar kalemleri, resim kalemlerine, kağıt grubunda; Eva kağıtları, simli eva, oluklu karton ve mukavvalar, renkli etkinlik kağıtları, yapışlanlı eva çeşitleri ile A4 dosya ve resm kağıtlarına, okul çanta grubunda ise Frozen, Barbie, hello kitty, örümcek adam, minions, arabalar, GS, BJK, FB, TS taraftar çantaları gibi en çok tercih edilen güvenli ve lisanslı okul çantalarına ulaşabilirsiniz.


Okul malzemelerinde, Anaokulu, ilkokul, orta öğretim ve üniversite öğrencileri için yüzlerce ürüne ulaşabilir tüm okul ihtiyaçlarınızı sitemiz üzerinden temin edebilirsiniz.Okul Öğrenci Malzemeleri ürün gruplarında:


Boyalar : Kuru Kalem Boya, Pastel Boya, Guaj boya, cam boyası, yüz boyama, Sulu boya Kalemler : Kurşun kalem, kurşun kalem setleri, versatil (basmalı) uçlu kalem çeşitleri, taraftar kalemleri, tükenmez kalemler, sınıf tahta kalemleri, Araç gereçler : Bantlar, yapıştırıcılar, eğitim setleri, makaslar, cetveller, Okul Çantaları, klasörler, suluk ve beslenme çantaları, defter ve not kağıtları, Diğer eğitim ve öğretim araçları, Masa Üstü araç gereçlerinde, delgeçler, şerit düzelticiler, zımbalar, ataçlar, silgi ve kalemtraşlar

Gizlenip gösterilen nesne

Göz atma deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini geliştirmek için çerezler ve benzeri teknolojiler kullanıyoruz. Gizlilik & Güvenlik .'politikimızı inceleyebilirsiniz.